KOLEJNY RAZ PARK KOŚCIUSZKI. STRAŻNICY UJĘLI OSOBY POSIADAJĄCE I ZAŻYWAJĄCE ŚRODKI ODURZAJĄCE.

W dniu 22.10.2021 roku o godz. 22:40 operator monitoringu miejskiego zauważył i zgłosił dyżurnemu Straży Miejskiej, że w Parku Kościuszki siedzą dwie młode osoby, które najprawdopodobniej posiadają i zażywają środki odurzające.

Dyżurny natychmiast zadysponował na miejsce zdarzenia patrol interwencyjny Referatu Administracyjno-Porządkowego Straży Miejskiej w Radomiu pełniący służbę nocną na terenie miasta Radomia.

Przy współpracy z pracownikiem monitoringu miejskiego, z którym podejmujący interwencje funkcjonariusze mieli bezpośredni kontakt radiowy, na wysokości ulicy Traugutta 56 w Radomiu strażnicy ujęli dwie osoby kobietę i mężczyznę w wieku około 19-20 lat. Podczas kontroli ujawniono u wskazanych osób woreczek z zapięciem strunowym wypełniony częściowo zielonym suszem roślinnym o zapachu marihuany oraz fifki szklane również częściowo wypełnione zawartością woreczka.

Ujawnione przedmioty zabezpieczono a ujęte osoby przewieziono do KP I Radom przy ulicy Traugutta celem wykonania dalszych czynności służbowych.

Dalsze czynności w sprawie prowadzi Komenda Miejska Policji w Radomiu