29 SIERPNIA ŚWIĘTO STRAŻY MIEJSKIEJ

Z okazji Święta Straży Miejskiej wszystkim Funkcjonariuszom i Pracownikom cywilnym Straży Miejskiej w Radomiu składamy najlepsze życzenia i wyrazy uznania.

Obchodzona 29 sierpnia uroczystość jest doskonałą sposobnością do przekazania podziękowań za niełatwą, wymagającą wrażliwości, ale i uczciwości, rzetelności i bezstronności służbę.

Nie sposób nie docenić codziennych rutynowych prozaicznych działań naszych funkcjonariuszy na rzecz porządku publicznego oraz podniesienia poziomu bezpieczeństwa. Swoimi działaniami udowadniamy, że mieszkańcy mogą Nam służbie będącej najbliżej społeczności lokalnej zaufać, bo nie pozostajemy obojętni na ludzką krzywdę.

Zmieniamy się i dostosowujemy do współczesnego świata. Pracujemy 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Jesteśmy z mieszkańcami i działamy na rzecz mieszkańców. Zawsze gotowi i otwarci na nowe wyzwania i obowiązki

Dziękuję i gratuluję raz jeszcze takiej postawy.

Doceniając sumienne wypełnianie tych często niełatwych obowiązków życzymy Funkcjonariuszom i Pracownikom cywilnym wszelkiej pomyślności zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym. Niechaj wysiłek związany z wykonywaniem tej wyjątkowej misji stanowi źródło spełnienia, a podejmowanym działaniom towarzyszy przychylność i życzliwość mieszkańców.

 

Z wyrazami szacunku

Komendanci i Kierownictwo Straży Miejskiej