LASEK GODOWSKI POSPRZĄTANY !

No i stało się. Brawo!

Była zbiórka o godzinie 16.00 na końcowym linii 6 na Godowie, a później piękna współpraca funkcjonariuszy Straży Miejskiej w Radomiu i mieszkańców Godowa i Młodzianowa.

Napełniliśmy śmieciami, butelkami i plastikami prawie 180 worków o kilku hałdach gabarytów nie wspomnę. W sumie prawie 4 tony śmieci. I niestety to nie wszystko... Resztę ogarniemy następnym razem.

Podziękowania dla wszystkich sprzątających (a było nas około 20 osób, nasze dzieci i okoliczna młodzież również). W szczególności dla uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 23 z klasy 6c, sióstr Natalki i Zuzi, Zuzi, Amelki, Oli, Oliwki, jeszcze jednej Oliwii i Patryczkowi.

Dziękujemy Panu Arturowi Kaczorowi z całą rodziną i przyjaciółmi, Mateuszowi Bąkowi z kolegami, Renacie, Robertowi Wojdatowi, Dwóm Tomkom i Mateuszowi oraz wielu innym, których nie znam. Podziękowania dla Pani Judyty, która zatrzymała auto i dołączyła do nas.... Dla wszystkich. Jesteście super.

A zabawa była przednia. Kłaniam się nisko.

W naszym lasku jest teraz czysto. Oby jak najdłużej.

Jutro całe zebrane przez nas “skarby” zostaną zutylizowane dzięki pomocy zakładu Usług Komunalnych i Wydziałowi Gospodarki Komunalnej I Lokalowej Urzędu Miejskiego w Radomiu.