VIII EDYCJA TURNIEJU SŁUŻB MUNDUROWYCH O PUCHAR KOMENDANTA STRAŻY MIEJSKIEJ W RADOMIU

Tradycyjnie w maju na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbywa się organizowany przez Straż Miejską turniej piłkarski służb mundurowych mający na celu poprawę sprawności fizycznej funkcjonariuszy oraz integrację środowiska służb mundurowych.

10 maja 2019 roku odbyła się już VIII edycja Turnieju Służb Mundurowych o Puchar Komendanta Straży Miejskiej w Radomiu. W tym roku organizatorami turnieju byli Straż Miejska w Radomiu, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radomiu oraz RSS Centrum Radom.

Tegoroczna edycja zgromadziła 10 drużyn. Oczywiście jak co roku uczestnikami turnieju byli: Areszt Śledczy Radom, Straż Miejska w Radomiu, Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Radomiu, Komenda Miejska Policji, Komenda Wojewódzka Policji, Radomskie Stowarzyszenie Prawników, Wojskowi z 42 Bazy Lotnictwa Szkolnego, oraz po raz pierwszy „Terytorialsi” z 62 Batalionu Piechoty Lekkiej. W tej edycji do zacnego grona mundurowych dołączyły także mocne ekipy Ratowników Medycznych i Księży.

Tegoroczny puchar zgarnęła drużyna Aresztu Śledczego w Radomiu.

W finale po bardzo zaciętym spotkaniu Areszt Śledczy wygrał ze Strażą Miejską 3:0.

W równie emocjonującym pojedynku o trzecie miejsce 62 Batalion Piechoty Lekkiej pokonał 3:1 niesamowicie wybieganą i ambitną ekipę Ratowników Medycznych.

Kolejne miejsca zajęli:

V.       Komenda Miejska Policji

VI.     42 Baza Lotnictwa Szkolnego

VII.    Księża

VIII.  Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej

IX.     Komenda Wojewódzka Policji

X.      Radomskie Stowarzyszenie Prawników

Gratulujemy zwycięzcom, ekipie Aresztu Śledczego w Radomiu, znów byli nie do ogrania. Życzymy dalszych sukcesów i obiecujemy, że w następnej edycji znajdziemy na Was sposób J